اهن اسفنجی تبدیل اهن اسفنجی به فولاد

اهن اسفنجی تبدیل اهن اسفنجی به فولاد

 

اهن اسفنجی به شمش فولاد 1.14 میباشد که با احتساب هزینه های تولید قیمت آهن اسفنجی حداقل 44 درصد و حداکثر 50 درصد قیمت شمش فولاد میباشد.
پبرای همین در عرضه های آهن اسفنجی در بورس کالا قیمت این محصول حداکثر 50% قیمت شمش فولاد خوزستان تعیین میگردد.
اگر به تغییرات قیمتی این دو محصول نگاهی بیاندازید حتما در خواهید یافت که آهن اسفنجی حدود 44-48 درصد قیمت شمش فولاد خوزستان معامله میشده
اما

اهن اسفنجی  اکنون با اینکه قیمت شمش فولاد در بورس کالا تا 4200 تومان نیز رقابت میشود.

 

اهن اسفنجی تبدیل اهن اسفنجی به فولاد مسدود شدن ایفون در ایران نرخ تبدیل ضریب تبدیل قیمت آهن اسفنجی حوالی 1600 تومان در نوسان است و آخرین عرضه آهن اسفنجی 5اسفند ماه در قیمت پایه 1700 تومان خریداری نداشت..
یعنی حدود 40 درصد قیمت شمش فولاد
یا آهن اسفنجی ارزان است که در اینصورت چرا در قیمت پایه 1700 جذابیتی برای فولادیها نداشت؟
یا قیمت فولاد در فاز هیجانی است و بخاطر انتظارات تورمی با التهابات قیمتی وارد فاز هیجانی شده
اگر قیمت 4200 تومان برای شمش فولاد ماندگار باشد قیمت آهن اسفنجی باید بالای 1800 تومان صعود کند وگرنه این دو با هم واگرایی پیدا خواهند کرد که نشاندهنده ورود به فاز هیجانی است.

گوشی آیفون نخرید !اهن اسفنجی

با توجه به اینکه مالکیت این کمپانی مربوط به آمریکاست و با توجه به اینکه اخیرا با آمدن ترامپ دیوانه، ایران ستیزی های دولت این کشور به حداکثر خود رسیده است؛ در تازه خبرهای منتشر شده از سوی برخی رسانه‌ها از جمله دویچه وله و زومیت، به اعمال برخی محدودیت ها برای نرم‌افزازهای ایرانی اشاره شده است :

 

مسدود شدن اپلیکیشن‌های ایرانی در ios به علت محدودیت‌های تازه اپل اهن اسفنجی

 

اهن اسفنجی  گزارش‌ها از ایران حاکی است که از روز چهارشنبه شماری از اپلیکیشن‌های ایرانی نسخه ios دچار اختلالات گسترده شده و کاربران ایرانی قادر به استفاده از آنها نیستند. برخی از این اپلیکیشن‌ها بیانیه‌هایی را صادر کرده‌اند که در آنها گفته شده علت این اختلالات محدودیت‌هایی است که اخیرا از سوی کمپانی اپل برای اپلیکیشن‌های ایرانی اعمال شده است.
به گزارش سایت “زومیت” اپلیکیشن‌های پرطرفداری مانند اسنپ، سیب اپ و فون‌پی و همچنین اپلیکیشن‌های بانکی و پرداختی از روز چهارشنبه روی گوشی‌های آیفون در ایران باز نمی‌شوند.
به نوشته ایسنا پیام‌رسان “بله” متعلق به بانک ملی نیز برای کاربران دارای گوشی‌های آیفون از دسترس خارج شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *