بیلیت فنس کشی قیمت فنس قیمت مش قیمت فنس توری

بیلیت فنس کشی قیمت فنس قیمت مش قیمت فنس توری-قیمت مش-قیمت فنس-فنس برای دور باغ-فنس

بیلیت فولاد ایران: قیمت شمش تقریباً بدون نوسان بود. روز شنبه متوسط قیمت سایز 150 میلیمتر 22600 ریال و سایز 125 میلیمتر 22400 ریال بود و تا آخر هفته تغییر چندانی نداشت. علت اصلی ثبات قیمت رکود بازار مقاطع و کاهش تقاضای شمش بود. روز دوشنبه فولاد خوزستان شمش را بصورت اعتباری اعلام فروش کرد ولی به علت بعضی ناهماهنگی ها موفق به کسب حجم فروش مورد نظر نشد.

با این حال قیمت شمش به پایه 21410 ریال رسید که قیمت تمام شده آن 23337 ریال میگردد. حداکثر یک عرضه دیگر می تواند در بورس باشد ولی بعید به نظر میرسد تولیدکنندگان شمش موفق به افزایش قیمت آن باشند هر چند که قیمت فروش در بازار صادراتی افزایش یافته و یک ماه آینده، زمان مناسبی برای آن دسته از تولیدکنندگان است که صادرات دارند.

فنس

در طول یک ماه آینده آنها به فروش خود برای تحویل در فروردین و اردیبهشت ادامه خواهند داد این به نوعی تضمین کافی برای تقاضای آهن اسفنجی و گندله در سه ماهه اول سال جدید است که سال جدید را با یک بازار پر فشار شروع خواهند کرد.

همین مساله اجازه نخواهد داد شمش در آینده نزدیک کاهش قیمت داشته باشد. در اسفندماه تولید آهن اسفنجی به علت برخی مشکلات در کیفیت گندله با مشکل روبرو بوده است این مساله همراه با محدودیت زمان برای عرضه کالا تا دو هفته آینده عامل دیگری است که باعث ماندگاری تقاضای آهن اسفنجی برای سال آینده خواهد بود .

مقاطع در بازار ایران

فولاد ایران: هفته گذشته مقاطع روند آرامی را پشت سر گذاشت. میانگین قیمت سایزهای 8 تا 32 میلیمتر روز شنبه 24675 ریال بود. از روز شنبه با فضای انتظاری که به علت جهش قیمت شمش فولاد خوزستان در بورس پیش آمده بود همه امیدوار به افزایش قیمت بودند. به همین دلیل روند صعودی قیمت از شنبه شروع شد و تا چهارشنبه ادامه یافت. ولی روز چهارشنبه بازار آرام گرفت و عده ای از فروشنده ها شروع به تخفیف کردند در نتیجه میانگین

مش

قیمت چهارشنبه 24856 ریال بود که کمتر از 200 ریال هر کیلو نسبت به اول هفته تغییر قیمت داشت. متوسط قیمت تیرآهن سایز 14 – 16 و 18 محصول ذوب آهن در اصفهان روز شنبه 28633 ریال بود که تا پایان هفته به 28900 ریال رسید. روز سه شنبه ذوب آهن 10 هزار تن تیرآهن را در قیمت 25780 ریال پایه فروخت که تمام شده آن 28100 ریال میگردد. حاشیه سود کم در بازار ایجاب می کند ذوب آهن تیرآهن خود را در هفته های آینده به قیمت بالاتر عرضه کند.

فارغ از آنچه که هفته گذشته در بورس شاهد بودیم قیمت پایه میله گرد روی حداقل 24000 ریال هر کیلو تثبیت شد. این مساله همان پیش بینی بود که اکثر دست اندرکاران داشتند آنها پایه قیمت میله گرد را تا پایان امسال 24000 ریال می دیدند و علت آن را افزایش قیمت تمام شده م

قیمت دلار بیلیت سنگ اهن صادرات-قیمت ارز-فنس کشی باغ-قیمت فنس باغی-قیمت فنس-فنس کشی-پایه فنس-02155449055یله گرد نه تقاضای آن می دانند. ادامه این روند نوعی آرامش خاطر برای بنکدارها است که قیمت نمی تواند بطور جدی کاهش یابد چون فضائی برای آن نیست. اما این افزایش قیمت باعث رکود شده اکثر کارخانه ها از فروش محدود روزانه در عذاب هستند و این همان مساله تقاضاست.  بیلیت   بیلیت   بیلیت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *