قیمت سیم خاردار (سیم خاردار خطی و حلقوی)

نصب سیم خاردار سیم خاردار حلقوی قیمت سیم خاردار سیم خاردار خطی سیم خاردار تبری

سیم خاردار


نصب سیم خاردار

نصب سیم خاردار  ها در نوع خطی و حلقوی تولید میشوند که هر کدام بسته به نوع مصرف کاربرد های مشخصی دارند.

سیم خاردار خطی : این نوع سیم خاردار معمولا با تنیده شدن دو سیم مفتول گالوانیزه در هم و قرار دادن خارها در فواصل مشخص ، تولید میشود.

هر یک کیلو گرم سیم خاردار معادل 8 الی 10 متر طول میباشد.

از نوع خطی در بالای فنس کشی به صورت چند ردیف نصب میشود . حتی به عنوان حصارکشی و محصور کردن زمین نیز قابل استفاده است.

سیم خاردار حلقوی :  حلقوی در قطر های 60 ، 90 و 120 تولید میشود و تیغه های آن نیز متنوع است که مینوان به تیغه تبری و سوزنی اشاره کرد که به شدت برنده و تیز میباشند.

از نوع حلقوی برای حفاظ روی دیوار و در میتوان استفاده کرد که مانع خوبی برای بالا بردن امنیت روی دیوار های باغ و زمین و ویلا است.

طول هر  حلقوی بستگی به مقدار کشیده شدن آن دارد چرا که به صورت فنری است . بهترین تراکم سیم خاردار حلقوی 8 الی 10 متر است که مانع مناسبی روی دیوار ها و فنس کشی ها ایجاد میکند.

برای مشاوره و خرید با ما تماس بگیرید : 021.55449055     09125887212

برای اطلاع از قیمت ها به محصولات مراجعه فرمایید .

ایرون مال تامین کننده متریال و مجری انواع طرح های فنس کشی و حصارکشی های صنعتی و شخصی.

صنایع مفتولی آیرون مال در زمینه تولید و عرضه انواع مفتول گالوانیزه و سیاه، تولید انواع توری فلزی در ابعاد دلخواه، حصاری، فنس، گابیون، مش، مرغی و …، عرضه انواع سیم خاردار خطی و حلقوی، تولید پایه فنس مناسب برای حصارکشی فعالیت و محصولات خود را به سراسر کشور ارسال می کند.
 فنس دست دوم صنایع  مفتولی آیرون مال در زمینه تولید و عرضه انواع مفتول گالوانیزه و سیاه، تولید انواع توری فلزی در ابعاد دلخواه، حصاری، فنس، گابیون، مش، مرغی و …، عرضه انواع  خطی و حلقوی، تولید پایه فنس مناسب برای حصارکشی فعالیت و محصولات خود را به سراسر کشور ارسال می کند.
عرضه انواع اهن الات ساختمانی تیراهن -میلگرد- مش- نبشی – ناودانی قوطی -پروفیل – رابیتس -مفتول و …. با بهترین قیمت و کیفیت و ارسال سریع به تمام نقاط کشور لذت یک خرید بدونه واسطه را برای خریداران محترم فراهم نموده است  -ایرون مال-قیمت فنس برای دور باغ-قیمت پایه فنس-فنس کشی-فنس حصاری-توری فلزی-دستگاه فنس کشی-02155449055-

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    خانهمحصولاتمقالاتتماسارتباط