فولاد مبارکه-افزایش تولید فولاد-فولاد مبارکه-اهن-

فولاد مبارکه-افزایش تولید فولاد-فولاد مبارکه-اهن- ظرفیت تولید فولاد مبارکه به ۱۰ میلیون تن رسید

 

فولاد مبارکه-افزایش تولید فولاد-فولاد مبارکه-اهن- مدیرعامل فولا مبارکه اصفهان گفت با تولید ۱۰ میلیون تن فولاد، سهم ۶۰ درصدی در تولید فولاد کشور را دارد.عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان در حاشیه مراسم روز ملی کیفیت در گفت‌وگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار

کرد:

 مبارکه

مجموعه فولاد در چند سال اخیر به طور قابل توجهی روی کیفیت و استاندارد سازی تمرکز داشته است و به دنبال این بودیم که سهم خود را در GDP(تولید ناخالص داخلی) افزایش دهیم که در سال گذشته در راستای همین موضوع حدود ۶ هزار میلیارد تومان سود خالص داشتیم.
وی بیان کرد: فولاد مبارکه ۲ ماه پیش یکی از معتبرترین جوایز کیفیت جهانی در اروپا را که جایزه گلد است را به دست آورده است.
عظیمیان افزود:  مبارکه با تولید ۱۰ میلیون تن فولاد، سهم ۶۰ درصدی در تولید فولاد کشور را دارد و یکی از بزرگترین بنگاه‌های صنعتی کشور است.

ذوب اهن

عظیمیان تصریح کرد: یکی از موضوعات و الزامات مهمی که رعایت آن برای ما تبدیل به قانون مهمی شده است، رعایت استانداردهای کیفیت است که توانستیم استاندارد ۱۰۰۰۲ و ۱۰۰۰۴ که استاندارد کیفیت رضایت و رسیدگی به مشتریان است را اخذ کنیم.
مدیرعامل اصفهان گفت: در بحث صرفه جویی در مصرف آب قدم‌های خوبی برداشتیم و توانستیم ۷ برابر مصرف را کاهش دهیم به طوری که ۲۰ سال پیش با تولید ۲.۴ میلیون تن فولاد ۱۶.۴ متر مکعب آب مصرف می‌شد ولی امروز با تولید ۸ میلیون تن تولید فولاد حدود ۲.۷ مترمکعب مصرف آب داریم.

تیراهن ذوب

فولاد مبارکه-افزایش تولید فولاد-فولاد-اهن-قیمت تیراهن-قیمت میلگرد-لیست قیمت اهن-ذوب اهن طبق آخرين خبر دريافتي از بابت مرحله دوم انتخابات اتحاديه صنف آهن تهران

بنا به درخواست هيات مديره بازار آهن شادآباد و بنا به لطف و مرحمت كليه اعضاي محترم هيات مديره فعلي اتحاديه صنف آهن و فولاد تهران ، براي رفاه حال كليه اعضاي صنف در بازار هاي آهن غرب تهران(شادآباد -بهاران-آهن مكان-پارس امير -پارس غدير و ساير مجتمع هاي پيراموني در سطح تهران ) برگزاري دوره دوم انتخابات در مسجد الغدير بازار آهن شادآباد تعيين گرديد.

وعده ما ٢٠ آذر ماه براي مرحله دوم انتخابات در مسجد الغدير بازار آهن شادآباد

با احترام

 

https://www.yjc.ir/fa/news/6729116/%D8%B8%D8%B1%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AF-%D9%81%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D9%87-%D8%A8%D9%87-%DB%B1%DB%B0-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%AA%D9%86-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *