اسپیسر بتن نوار اب بند قیمت اسپیسر واتراستاپ قیمت واتراستاپ

قیمت اسپیسر بتن اشنایی با اسپیسر میلگرد و کاربرد آن در بتن ریزی

قیمت اسپیسر بتن اشنایی با اسپیسر میلگرد و کاربرد آن در بتن ریزی

قیمت اسپیسر بتن قطعات پلاستیکی هستند که موجب تثبیت شبکه های میلگردی و فاصله ی آن ها با سطح مورد نظر ، در بتن مسلح میگردد .

این قطعات پلاستیکی در قسمت های مختلف سازه های ساختمانی و صنعتی مانند فونداسیون ، پودرها ، ستون ها ، شمع و غیره کاربرد ویژه ای دارند چرا که در روند اجرایی پروژه باعث تسریع ، دقت و کارایی بسیار مناسب میگردد.

در گذشته برای فاصله گذاری بین سطح و میلگرد از تکه آجر ، سنگ و دیگر راه های سنتی استفاده میشد که باعث زیان به بتن میشد و به تدریج موجب بوجود آمدن مشکلات و خسارات جبران ناپذیری به اسکلت سازه میشد.

امروزه اسپیسر های پلاستیکی باعث بهبود بتن ریزی در پروژه های عمرانی شده است چرا که پلاستیک عمری طولانی عمری طولانی دارد و عمر آن بیش از عمر سازه است و از طرفی دیگر خللی در مراحل خشک شدن و گرفتن بتن ایجاد نمیکند.

از دیگر مزایای اسپیسر صرف هزینه بسیار کم و قیمت مناسب در عین کارایی بسیار بالای آن میباشد .

اسپیسر پلاستیکی در اشکال و سایز های متنوع و مختلف تولید میشوند که هر کدام از آن ها کاربرد مشخصی دارند.

از انواع پر کاربرد اسپیسر میلگرد میتوان به مدل های  هارد ، مکس ، فیکس ، پاور و خورشیدی اشاره کرد که موارد ذکر شده بیشترین مصرف را در امور بتن ریزی را دارا هستند.

مجموعه آیرونمال عرضه کننده مرغوب ترین اسپیسر پلاستیکی میلگرد با قیمت مناسب میباشد.

 

 

02155449741

09120228868

02155449055- قيمت انواع فنس قيمت ميلگرد اخبار قيمت فنس اهن ميلگرد نبشي ناوداني فنس توري پرسي حصار کشي سيم خاردار قوطي پروفيل واتراستاپ فنس حصاري02155449055- قيمت انواع فنس قيمت ميلگرد اخبار قيمت فنس اهن ميلگرد نبشي ناوداني فنس توري پرسي حصار کشي سيم خاردار قوطي پروفيل واتراستاپ فنس حصاري

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *