قیمت پایه فنس

2 متریدست دوملوله 5 2.5 میل112/000 تومان
2.4 متریدست دوملوله 5 2.5 میل132/000 تومان
3 متریدست دوملوله 5 2.5 میل168000 تومان
2 مترینولوله 5 2 میل140/000 تومان
2.4 مترینولوله 5 2 میل160/000 تومان
2.4 مترینوقوطی 40*40 دست دوم گالوانیزه120/000 تومان
V شکلنومناسب سیم خاردار حلقوی85/000 تومان
در صورت خم خوردن پایه ها 3000 تومان به مبلغ اقلام بالا اضافه می شود. جهت اطلاع از قیمت روز از طریق شماره تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید.
قیمت بولت-پلیت فلزی-نیلینگ-بولتینگ-قیمت پلیت-بولت میلگرد

قیمت پایه فنس

قیمت پایه فنس

قیمت پایه فنس میله فنس لوله فنس  میله توری نصب پایه فنس

 

قیمت پایه فنس

اولین مرحله  نصب انواع فنس و توری برای حصار کشیدن انواع زمین کشاورزی-کارخانه و کارگاه-پارکینگ-حصار برای دورباغ بدست اوردن محیط مکان مورد نظر می باشد(مساحت و محیط زمین رابطه مستقیمی باهم نداشته و محیط باید دقیق حساب شود).سپس بنا به میزان  امنیت و بودجه در نظر گرفته شده باید مشخص شود که فاصله میله ها از همدیگر چقد باشد.(به طور معمول هر2.5متر یا 3متر)

طول پایه فنس

معمولا برای انتخاب طول میله فنس باید عرض فنس یا توری ملاک قرار داده شود. برای مثال اگر فنس 2متری بخواهید نصب کنید باید از پایه2.4متری استفاده شود چون 2متر از ان جهت نصب توری به میله و حداقل 40سانت درون زمین رفته و با بتن پر شود.

فنس 1متری                 پایه 1.5متری

فنس 1.5متری              پایه 2متری

فنس2متری                 پایه 2.4متری

فنس2.5متری              پایه 3متری

 

 

انتخاب جنس پایه فنس

میله فنس را از جنس های مختلفی می توان ساخت در گذشته از تنه درختان یا الوار های چوبی استفاده می شد ولی اکنون از اهن که به شکل های مختلفی وجود دارد استفاده می شود.

1 لوله:

لوله به دلیل شکل هندسی و مقاوت بالا در برابر فشار بهترین گزینه می باشد که در ابعاد و ضخامت های مختلف موجود است . لوله فنس معولا از سایز4سانت و 5سانت و 6سانت ذر ضخامت های 1.5 و2 و2.5و3میل استاده شده که می توان هم از نوع لوله سیاه رنگ شده و گالوانیزه سرد و گرم استفاده کرد.

2 پروفیل :

پروفیل نیز گزینه مناسبی برای میله فنس بوده و تنوع بالا استحکام خوب و سایز بندی های مختلف موجب شده که از قوطی نیز جهت بستن فنس و توری استفاده شود.

3 نبشی:

استفاده از نبشی به علت قیمت مناسب تر نسبت به لوله و پروفیل رایج بوده ولی از لحاظ استحکام و عمر از ان ها ضعیف تر است معمولا از نبشی 4 5 یا 6  استفاده شده و رنگ می شود.

4 پایه بتنی:

این مدل پایه هم قیمت نبشی بوده ولی عمر پایینی دارد به علت استاده ار ارماتور ضعیف و بتن نامناسب بعد از مدتی ریزش داشته و خورد می شود.

 

مشخصات پایه های تولید شده توسط مجموعه ایرونمال

تمامی این میله ها طبق سفارش مشتری در رنگ و سایز و اجناس مختلف تولید شده . این مجموعه توانایی تولید انواع پایه لوله ای ( سیاه-سیاه رنگ شده- گالوانیزه گرم-گالوانیزه سرد) و انواع قوطی و پروفیل از 30*30 الی 100*100 و همچنین نبشی در ابعاد مختلف.

میله فنس های تولیدی این واحد همه دارای درپوش فلزی و گپ بوده و از ورود اب داخل لوله و پروفیل جلوگیری میکند . در قسمت پایین نیز دارای شاخک فلزی جهت مقاومت بیشتر در خاک و بتن هستند.

توانایی خم خوردن و Vشکل شدن انواع لوله و نبشی را داشته و میتواند درجهت تولید پایه برای نصب انواع سیم خاردار تولید کند.

 

نصاب فنس

نصاب انواع فنس و توری و پایه فنس و سیم خاردار.   نصاب های این مجموعه با بهترین عملکرد جهت نصب انواع توری و سیم خاردار اماده خدمت رسانی به شما عزیزان بوده و هرگونه نصب توسط مدیریت شرکت کنترل شده و با نازل ترین قیمت انجام می شود.

 

قیمت پایه فنس قیمت میله فنس لوله برای نصب فنس قوطی فنس نصب فنس تولید انواع میله جهت بستن سیم خاردار و فنس و توری قیمت پایه vشکل سیم خاردار قیمت پایه فنس قیمت میله فنس لوله برای نصب فنس قوطی فنس نصب فنس تولید انواع میله جهت بستن سیم خاردار و فنس و توری قیمت پایه vشکل سیم خاردار قیمت پایه فنس قیمت میله فنس لوله برای نصب فنس قوطی فنس نصب فنس تولید انواع میله جهت بستن سیم خاردار و فنس و توری قیمت پایه vشکل سیم خاردار

    خانهمحصولاتمقالاتتماسارتباط