فنس دست دوم

به نام خدا

فنس دست دوم

مجموعه ایرون مال (ironmall) 

   

 فنس دست دوم صنایع  مفتولی آیرون مال در زمینه تولید و عرضه انواع مفتول گالوانیزه و سیاه، تولید انواع توری فلزی در ابعاد دلخواه، حصاری، فنس، گابیون، مش، مرغی و ...، عرضه انواع سیم خاردار خطی و حلقوی، تولید پایه فنس مناسب برای حصارکشی فعالیت و محصولات خود را به سراسر کشور ارسال می کند. 

عرضه انواع اهن الات ساختمانی تیراهن -میلگرد- مش- نبشی - ناودانی قوطی -پروفیل - رابیتس -مفتول و .... با بهترین قیمت و کیفیت و ارسال سریع به تمام نقاط کشور لذت یک خرید بدونه واسطه را برای خریداران محترم فراهم نموده است .

 

لیست محصولات ایرون مال به شرح زیر می باشد:

 

فنس حصاری : تولید کننده انواع توری حصاری فنس با استفاده از دستگاه های اتوماتیک و دستی  دارای بهترین کیفیت مفتول و بافت با دقت سایز مفتول و چشمه.

 

سیم خاردار : فروش انواع سیم خاردار برای ایجاد حفاظ (برای استفاده در مراکز نظامی-پتروشیمی-پادگان -فرودگاه -حفاظ دور باغ و....) .انواع سیم خاردار خطی و حلقوی60/90 با بهترین قیمت.

 

شبکه مش فولادی : فروش شبکه مش فولادی از میلگرد6 الی 14 در تمامی چشمه ها بنا به سفارش مشتریان و کیفیت میلگرد A2 / A3  با نازل ترین قیمت عرضه می گردد.

 

اسپیسر و واتراستاپ : انواع اسپیسر پلاستیکی بتن برای ارماتوربندی میلگرد و عملیات فونداسیون در تمامی مدل ها و سایز ها با کیفیت ای مختلف.  فروش واتراستاپ هیدروفیلی و حفره دار و تخت در سایز های موجود با کیفیت بالا و دارای استاندارد ها موجود.   انواع ملزومات بتن ضد یخ -تندگیر - انواع روان کننده بتن -ژل میکروسیلیس -ضد یخ ملات و....

 

نبشی و ناوانی : عرضه انواع نبشی و ناوادانی در تمامی سایز ها و ابعاد در درجه های کیفیتی مختلف برای تمامی مصارف (شاخه شمار و تناژ)

 

پروفیل (قوطی) : عرضه انواع قوطی پروفیل تسمه و... در تمامی سایزها و ضخامت های مختلف .

 

سایر محصولات :

   .انواع مفتول گالوانیزه در سایز های مختلف ( علوی - میهن نور -مفتول زنجان و...) .

  . انواع توری مرغی در عرض 120 و 180 با چشمه های مختلف.

  .تولید گابیون بنا به سفارش مشتری در ابعاد دالخواه و تحویل سریع .   

  .انواع توری پرسی سیاه و گالوانیزه در چشمه ها و سایز مفتول دلخواه .

  .انواع مفتول سیاه ارماتوربندی 1.5 و 2.5 و سیم رابیتس و سیم اسکوپ

  .فروش انواع رابتیس در تمامی اوزان (رابیتس مسعود مستقیم از کارخانه و رابیتس ایران و ...

 

خریدی بدون واسطه و سریع با ایرون مال امکان پذیر است.

 

نشانی:ایران-تهران-غرب به شرق اتوبان ازادگان -بازار بزرگ اهن مکان- فاز 5شرقی-پلاک 1241/1242

 تلفن: 02155449055

       02155449741

       09120228868   

       09125887212