قیمت اسپیسر بتن و واتراستاپ

اسپیسر بتن اسپیسر بتن-قیمت اسپیسر پلاستیکی-واتراستاپ استخر-قیمت واتراستاپ-اسپیسر-نوار اب بند-هیدروفیلی

اسپیسر بتن قیمت اسپیسر و واتراستاپ

اسپیسر بتن و واتراستاپ اسپیسر بتن

اسپیسر بتن-قیمت اسپیسر پلاستیکی-واتراستاپ استخر-قیمت واتراستاپ-اسپیسر-نوار اب بند-هیدروفیلی: اسپیسر به معنای فاصله گذار می‌باشد که فضای بین میلگرد و قالب را ایجاد می کند. اسپیسرها مهمترین ابزار برای رسیدن به پوشش بتنی الزامی هستند. از ضعفهای متداول و قابل پیشگیری در سازه‌های بتن مسلح تأثیر پذیری از عوامل و عناصر مخرب اطراف می‌باشد. اکسیژن و رطوبت محیط می‌تواند با نفوذ درون بتن و رساندن خود به میلگردها باعث سرعت بخشیدن به خوردگی میلگردها شود . برای تولید اسپیسر مواد مختلف به کار گرفته می شود، این محصولات به صورت های بتنی، فلزی و پلاستیکی هستند.

فنس

مزایای اسپیسرهای پلاستیکی

ارزان بودن
سهولت در کاربرد
عدم ایجاد مانع در فرایند بتن ریزی
ممانعت از نفوذ عوامل خوردگی به آرماتور
حمل و نقل بسیار راحت

طبقه بندی اسپیسرهای پلاستیکی

از نظر میزان تحمل بار اسپیسرها بصورت می باشند:

اسپیسرهای سبک( فیکس)

این نوع اسپیسرها برای آرماتورهای با قطر کمتر میلگرد 14 برای ایجاد پوشش در اعضاء عمودی و یا در آرماتوربندی افقی در مقاطع کوچک مناسب است .

اسپیسرهای متوسط (هارد)
برای پوشش بتن جهت میلگردها با قطرمتوسط میلگرد28 از این نوع اسپیسر استفاده می شود .

اسپیسرهای سنگین  (پاور) اسپیسر و واتراستاپ
از این نوع اسپیسر برای پوشش میلگرد تا قطر 32و بالاتر استفاده می شود .

طبقه بندی بر اساس شکل و نوع استفاده

اسپیسرهای عمودی
اسپیسرهای عمودی به صورت تکیه گاه در زیر میلگردهای آرماتور قرار می گیرند ، این نوع اسپیسر در دیوار نیز می توان استفاده کردو متناسب با بار قابل تحمل قطر میلگرد و پوشش بتن مورد نیاز قابل انتخاب می باشند.

اسپیسرهای گرد (چرخشی  دابل فیکس)
این نوع اسپیسر به شکل هندسی مدور و خاص خود طوری طراحی شده است که دارای حالت ارتجاعی بسیار بالایی می باشد و جهت بتن ریزی های عمودی و بتن ریزی در دیواره ها ، دیواره ستون ها ، دیواره فونداسیون ، قفسه شمع و محل های مشابه به کار می رود .

 قيمت ميلگرد اخبار قيمت فنس اهن ميلگرد نبشي ناوداني فنس توري پرسي حصار کشي سيم خاردار اسپيسر قوطي پروفيل قیمت اسپیسر قیمت اسپیسر قیمت اسپیسر قیمت اسپیسر  اسپیسر بتن   اسپیسر بتن    اسپیسر بتن   اسپیسر بتن   اسپیسر بتن   اسپیسر بتن  قیمت واتراستاپ  قیمت واتراستاپ  قیمت واتراستاپ  قیمت واتراستاپ -قیمت اسپیسر پلاستیکی-واتراستاپ استخر-قیمت واتراستاپ-اسپیسر-نوار اب بند-هیدروفیلی -قیمت اسپیسر پلاستیکی-واتراستاپ استخر-قیمت واتراستاپ-اسپیسر-نوار اب بند-هیدروفیلی   نوار اب بند   نوار اب بند  نوار اب بند +google

facebook     twitter    in    tel   aparat  insta   youtube

اسپیسر بتن و واتراستاپ اسپیسر بتن-قیمت اسپیسر پلاستیکی-واتراستاپ استخر-قیمت واتراستاپ-اسپیسر-نوار اب بند-هیدروفیلی

    خانهمحصولاتمقالاتتماسارتباط